Jarní turnaj 2018

Tradičně v Zamilovém Hájku se 2. června opět odehraje klání ufobalových týmů. Nástup v dresech je opět načasovaný na 9:00 a očekávaný konec je do 18:00 (opět je možné, že se bude finále odehrávat i po této časové hranici, ale i přesto to bude poslední hraný zápas dne).

Přihlášení – nejpozději do 24. května

Startovné je 50 Kč na hrajícího hráče, které plaťte na účet č. 1287956011/3030 – pokud přeplatíte, vrátíme, pokud nedoplatíte, doplatíte na místě. Jako protihodnotu za tento mírně zvýšený příspěvek Vám bude ufo ze zbrusu nové várky (pro každého hráče).

Celému turnaji bude předcházet páteční brigáda, která opět po roce zajistití co nejlepší kvalitu hřišť a zázemí – čím víc nás tam bude, tím se bude hrát na lepších hřištích. Opět se bude sekat, hrabat, stavět brány a zahrabávat díry.
Neméně důležitý je i úklid po skončení dětského turnaje, který se odehraje o den později – v neděli. Je to skvělá příležitost pro kohokoliv procvičit si pozici rozhodčího a také jedinečná šance pro scouty pro zařazení stoupajících hvězd do sestav svých týmů. Úklid po obou turnajích tradičně zařizuje velmi málo lidí a to i přes to, že je to po dvou dnech v plném zápřahu velmi náročné. Proto prosím zvažte jestli byste nemohli po zakončení celé taškařice nemohli ještě půl hodiny svého času věnovat tomuto krásnému sportu a ulehčit hlavně Alfovi (neplést s Alfim) jeho nelehkou práci.

Turnajový systém a los budou zveřejněny nejpozději ráno na nástupu. Prosím, aby si všechny týmy pročetly pravidla a informovali svoje hráče. Upozorňuji na změnu (která platí už poměrně dlouho) – jakékoliv nastřelení krku nebo hlavy obránce je automaticky potrestáno červenou kartou (vyloučení na 2 minuty pro střelce).

Po skončení turnaje bude připraveno posezení v nedaleké občerstvovně (která to bude, zveřejníme včas a hlavně na turnaji).

Na všechny se těší Váš tým organizátorů (Fanýsek, Jeff, Mates, Miláno, Vojta)