Roverský turnaj 2019

kdy: sobota 1.6.2019
kde: Zamilovaný Hájek
v kolik: 9:15 – nástup již v trenýrkách
konec: 17:00
systém a rozlosování turnaje: zde

Před pár dny bylo spuštěno přihlašování na turnaj. Přihašujte se na is.ufobal.cz, můžete tak učinit do pátku 24. května 23:59. Zároveň s tím prosím naklikejte soupisku a zkontrolujte si, že máte spárované účty.

Startovné je letos 50 Kč za osobu. Prosíme o zaslání zálohy 300 Kč na účet (1287956011/3030) do pondělí 26. května 23:59. Tím nám potvrdíte, že daný tým na turnaj doopravdy přijde a my s ním budeme počítat při tvorbě hracího systému. Zbytek peněz doplatíte na místě někomu z organizátorů.

Tak jako vždy, moc oceníme vaši pomoc s přípravou, na kterou sami nestačíme. Již v pátek odpoledne před turnajem je potřeba nachystat louku, posekat hřiště, postavit branky, atd… Minule tam naklusalo cca deset lidí a jelo to jako po másle. S tím vás tady samozřejmě ještě budeme otravovat, jak se bude akce blížit. 

Jarní turnaj také tradičně mívá sladkou tečku v podobě dortů pro úspěšné týmy. To je výjimečná příležitost pro ty z vás, kteří se chtějí pochlubit svým kulinářským a cukrářským uměním. Pokud jste někdo schopen a ochoten udělat dort, neváhejte se obrátit na Milána, který to má na starosti. 

Po turnaji máme rezervaci v pohostinství Šafářka. Tam na nás čeká pivo, limo a guláš. Více podrobností na FB události.

Za organizátorský tým
Jeff