Odpad B

Odpad B

Barva dresu: krvavá
Sestava: Duo, Honni, Bludička, Kikina, Huhu, Drobek, Filip, Trpas,

Odpad B je tým, který na turnaji určitě neminete. Ne jenom proto, že mají nepřehlédnutelné červené dresy, ale také proto, že poměr hráčů a hráček je dosti jedinečný (pozn. redakce – a hlavně proto, že se hraje systém každý s každým). Oproti většině ostatních týmů je zde dívčí pokolení v převaze, což je poznat na stylu hry. Upustili od hrubé síly a svoji taktiku přiblížili ženským atributům jako je vychytralost a mrštnost. Obrana stále pokulhává, ale s dalšími zkušenostmi se určitě zlepší. Speciální znak tohoto týmu je také brankář, který nestojí pouze v bráně, ale podporuje jak útok, tak i obranu, zálohu, lavičku, kouče a dokonce diváky.
I přes jejich nesehranost a proměnlivost soupisky je tento tým schopen překvapit. Hrají sice pro zábavu a pro dort, ale jejich krvelačnost po „bedně“ je zdrcující. Dejte si na ně pozor, protože na halovém turnaji se ukáže jejich síla!

O našem týmů můžeme rozhodně říct, že netrpíme a nikdy jsme netrpěli na žádné neduhy, jako je špatná nálada nebo přetrénovanost.

Milujeme tu bílou věc! A uctíváme tak, že ji do rukou bereme jen třikrát do roka při slavnostních příležitostech zvané „turnaje“. A před těmito turnaji se snažíme pravidelně dodržovat tréninkový půst.

Hrajeme férově a podle pravidel. Vzhledem k průměrné velikosti hráčů je šance na průraz nebo střelu nad ramenem nulová.

Zároveň bychom chtěli poděkovat svým sponzorům AVE, SAKO a Van Gansewinkel za podporu stále mladého a perspektivního týmu.

Složení odpadu:
10% – velkého objemu
4% – malého vzrůstu
0% – smrtící černé ruky
5% – nadšeného brankáře
15% – historického comebacku
27% – neopakovatelných zážitků
6% – všeho dobrého

Skladujte v suchu.
Čistě přírodní produkt.
Neobsahuje žádné alergeny ani éčka.

A bereme si lžičky!

Napsat komentář