Olihně

ANN_5213

Říše: živočichové
Kmen: měkkýši
Třída: Hlavonožci
Řád: Krakatice
Čeleď: Olihňovití

Dres: – jak je zvykem, určitě bude zabahněný, jinak fialový

Jaro 2014

Sestava: proměnlivá, místy přeháňky
Klea, Špunt, Kikina, Jeff, Forrest, Ivan, Vojtíšek

Vlajkonoš: Chuck

Jsme složeni z toho nejlepšího co doposud nehrálo. Milujeme fialou barvu, dobré jídlo, pití a hlavně kvalitní odpočinek. Naše hra je na špičkové úrovni, je rychlá, někdy i tak, že si nevšimnete, že jsme již hráli. Náš výškový průměr sice není moc velký, ale o to větší ostuda bude, až vás ve výškovém souboji přeskočí trpaslík. Naší nejsilnější zbraní je vždy skvělá nálada, bojovnost a schopnost smát se dál i po 20 gólovém debaklu.

Co si o nás myslí ufobalové hvězdy:

Chuck: „Myslel jsem, že Oliheň vypadá jinak! Když budete mít vlaječku, budu vám během zápasu mávat!“ – ale hrát s námi už nechtěl..
Klička: „Mladý tým, který se pokusí vplout do nových vod jako závan! Nebo nás alespoň pobavit.“
Mates: „Oliheň? To je nový hráč pro Odpad B ?“
Wizy: „Vy se nejmenujete Odpad C?“

Jaro 2015

Sestava: Prozatím neznámá, jinak určitě kvalitní.
Jistě víme jen to, že se můžete těšit na nějakého Pražáka, někoho kdo fušuje Vítkovi do řemesla, milovnici višňovky a na někoho pod metr padesát. V jednání je také křídelní útočník z Floridy, Jarda Jágr. Očividně nemusí s přestupem ani souhlasit, takže ho stačí akorát vykoupit… (dobrovolné příspěvky na účet 209448391/0100)

Vlajkonoš: Chuck

Fotografenmachen: Klea 

Hráči, kteří mají podepsanou platnou smlouvu v týmu Olihně s.r.o.:
Řízek, Jeff, Forrest, P-Ivan, Dezert, Orynč, Špunt, Brnda, Zetko

V případě zájmu o kteréhokoliv hráče, kontaktujte našeho generálního manažera (Jeff), který vám dá po dohodě s trenérem (Jeff), pokladníkem (Jeff), majitelem klubu (Jeff) a kapitánem (Špunt) řekne, že máte smůlu (tedy asi).

Jinak jsme jistě nejmladší, nejhezčí, nejfialovější a do budoucna velmi perspektivní tým. Snažíme se hrát podle taktiky Tabla Picassa, pro slovenské hokejisty (pro neznalé zde). Naše sestava je díky vytížení většiny hráčů velmi proměnlivá, ale je nás hodně, takže jsme vždy a všude… Naleznete nás v naší oblíbené Šafářce, ve čtverkovým rozjezdu, když se po flámu vracíme domů, nebo v obklopení malých capartů, to když si hrajeme na skautíky. Trénujeme v každé druhé pondělí v Kadetce. Jo a taky máme vlastní vlajku!

Napsat komentář