Tamara

Přátelé, kamarádi,

chyběli jsme vám? Vy nám ano. Těšili jsme se na vás tak moc, až jsme se z toho málem počůrali. Někteří úplně (sorry Filipe). Každopádně jsme opět tady a naše dresy jsou 68× zářivější než kdy dřív.

Na posledním turnaji si našeho nejlepšího střelce všimli skauti z věhlasné bulharské ufobalové ligy a bohužel ho zlákali vidinou blyštivých bulharských nerozbitných peněz. Proto se vám letos Tamara představí v o(vy)kleštěné sestavě.

tamara

Máme rádi Jardu.

tamara2

Většina z nás je z Jarošky.

Svišť

svistZákladem týmového úspěchu je brankář. Ten náš si zakládá na svém speciálním stylu – když rozhoupe svých 68 varlat, jsou útočníci hypnotizováni a okamžitě onen šourek nekompromisně nastřelí. I proto má Svišť v týmu přezdívku Bilbo (Pytlík). Kromě toho taky pije petrolej.

 

Matouš

matousTyvole, co napíšem k tomu Matoušovi? Já o něm skoro nic nevim, znám ho teprve od jeho tří let, a ty holinky, který tehdy nosil, už stejně nemá. Tak mu tam napíšem jen, že má IQ 68. Tak jo.

IQ 68 (po protřepání)

Vítek

vitekCo je to? Je to růžovobílý, je to pták, když je nervózní, klade vejce. Ano, uhádli jste! Tučňák vypraný ve Vaniši. V našem týmu tuto roli plní Vípeček, kterého máme rádi, protože na tučňáky jsme vysazení. Obzvlášť pak na ty z Picburku, což je prý něco jako Špilberk, jen v Améru. Vítek má mindrák a nemá rád létající ptactvo. Proto je střílí. Chudáci sojky.

Filip

filipPoté, co zjistil, že jméno jeho naprosto zbytečného studijního oboru nikdo ani neumí vyslovit, zahořkl a rozhodl se odhodit výdobytky západní civilizace. Částečně konvertoval k islámu a nyní očekává svých 68 panen. Zatím jich má na kontě 35, želAlláhu žádná z nich už není panna.

Lumek

lumekNáš týmový ajťák je velký milovník hlodavců a zvěře všeobecně (ke Svišťovi se smí přiblížit pouze v říji). Léta chová činčily, má jejich celý oddíly. Měl taky morčata, kterých bylo 68, ale všechny už jsou na útěku. Aby toho nebylo málo, choval i želvy. Jednu z nich ale dal nějakýmu Hovadovi.

Ivča

ivcaTamara disponuje i specialistkou na středočeskou metropoli Kladno a její největší předměstí zvané Praha. Ivčiny přednosti o velikosti 34 (×2 = 68) obzvlášť dobře působí na pokérované pražáky (zdravíme Páju!). Zimní přípravu strávila bruslařským tréninkem na popůveckém rybníce s jedním nejmenovaným kladenským hokejistou z NHL.

Klička

klickaVpředu byznys, vzadu party – to na naší Kličce naštěstí neuvidíte. Především díky zásahu statečné kadeřnice, která na ní pracovala bez čtyř hodin tři dny (tedy 68 hodin). Její motivací k nejlepšímu výkonu je snaha porazit své zlé dvojče zvané „Mladej Klička“. Veřejnost ho zná také pod jmény Kubík, Bobeček a Malej ksindl. Maminka mu říká „Ty můj slintáčku“.

Vojťan

vojtanZkušenosti vykřičník To je to, co každý tým potřebuje. Znáte americké klasiky? Stařec a moře piva? On byl předlohou. Je to náš děd vševěd, kterému matka vytrhala všechny růžové vlasy kromě posledních 68.

Napsat komentář