Menu Zavřeno

Nížkov 2023

Systém turnaje:

Skupina ASkupina B
TamaraEpix
KetutusHrana
DIYKule
OrionDěvky
CentimetryJZM
VitutusRandom
RohlíkZmrdi
AEHPotěšení
Rozdělení skupin

Po odehrání základních skupin postupují dvojece týmů (1. a 2., 3. a 4., 5. a 6., 7. a 8.) do finálových skupin o závěrečné umístění (o 1. místo, o 5. místo, …). Do těch si přenáší vzájemný zápas, odehrají tedy závěrečná 2 utkání s týmy z druhé základní skupiny.

Každý tým odehraje 9 zápasů. Odehraje se celkem 80 utkání na 4 hřištích, rozpis tedy bude mít 20 řádků. Očekávaný konec je před 6. hodinou večerní.

Hrací čas: 2×7 minut

Bodování: výhra 3 body, výhra po penaltách 2 body, prohra v penaltovém rozstřelu 1 bod, prohra 0 bodů

Způsob rozhodování při rovnosti bodů:
Při stejném počtu bodů ve skupinách rozhoduje:
1) vzájemné utkání
2) rozdíl skóre ze všech utkání ve skupině
3) větší počet vstřelených gólů
4) penalty

Pokud nastane shoda při více týmech, sestaví se minitabulka těchto týmů a rozhodují stejné kritéria.

Příjezd:

Orientační body lze vyčíst z přiložené mapky

1. Autem:
Do Nových dvorů. Uprostřed vesnice je po hasičská zbrojnice – tam odbočit (doprava směrem od Přibyslavi, doleva pokud jedete od Sázavy) a jet rovně, okolo rybníka, po asfaltové cestě, která se následně mění v polní cestu. Pak začíná les. Parkujte zde (2). Z louky se dá jít na místo spaní buď přes lávku a louku (kde se bude hrát), nebo přes lesní cestu se napojit na cyklostezku a pak dle orientační mapky. Nevíme zda bude lávka u studánky v záři ještě stát, takže opatrně, abyste v noci neskončili v řece.

2. Pěšky:
Vystoupit z vlaku ve stanici Nížkov, podél lesa vlevo (cesta půjde přes železnici), kousek po silnici a poté zahnout doprava po cyklostezce.

Stanování:
Spát je možné v lese (3), ohniště tam je. Je zakázáno rozdělávat oheň v jiných místech. Majitel by nám příští ročník pak nepovolil. Suché dřevo je možno sbírat neomezeně. Odpadky a jiný nepořádek si po sobě musíme samozřejmě uklidit. Organizátoři a více týmů bude na místě již v pátek večer.

Hospoda:
Po skončení turnaje cca v 19. hod se půjde do Nových Dvorů do hostince (1). Před hospodou bych Vás poprosil o pomoc při úklidu louky od odpadků a věcí, které budeme na turnaji potřebovat pro hladký průběh. V hospodě bude mít každý tým svůj lístek na placení. Každý kapitán zodpovídá za to, že bude celý lístek zaplacen.