Menu Zavřeno

Informace k jarním turnajům 2013

Sníh slézá ze strání (letos už poněkolikáté)  a věští nám úspěšnou ufobalovou sezónu. Letos totiž přichází rok ufobalových žní …  střelci budou přesnější, herní akce preciznější, poháry větší, dorty chutnější, počasí slunečnější, hráči usměvavější, samci poživačnější;-) a ufa kulatější.

Nechť započne 61 dní veselí a trénování. Parky, zejména ten kravský, ať se zaplní pozorovači balónů, naháneči uf a komediálními rozcvičovači. Vše vyvrcholí velkolepým zápolením těch nejlepších z nejlepších v neděli dne 2. června 2013 vysoko nad města středem, na místě Hády nazývaném, v hodině desáté a v dalších devíti.

Neberte nohy naramena, nýbrž vemte odvahy věrtel a přihlaste se. Vždyť co můžete ztratit víc než jeden den svého života, 50 Kč na osobu, pár tukových váčků a svoji ufobalovou tvář?

Vše důležité najdete v informacích k turnaji a letos je připravený i malý bombének, nebo spíš celý sáček bombónků v podobě nových změn.

Hrát se bude jak od nepaměti podle pravidel všem známým. Jednotlivých zápolení se na každé straně bude účastnit vždy kralevic se svoji 5-čelnou skupinou, v níž bezesporu nesmí chybět dvorní dáma a lapač předmětů, jejichž podstatu nelze racionálně vysvětlit.

Kdo s tváří ošlehanou rád věci žije a nejen je sleduje, nechť svoji družinu si sežene a do turnaje se přihlásí, ne však později, nežli slunce nejvýše na obloze vystoupá dne 27.května 2013.

Pro ostatní, kteří neradi se sportovním zážitkům oddávají,  neradi se s ostatními poměřují, nebo ti,  jimž vždy věrná družina zbaběle utekla, máme další možnosti jak se na hádeckém (N 49° 12.936′ E 16° 40.278) kopečku zabavit.

Pro snílky tu máme možnost cítit (se) jak za mlada, anebo si naopak vyzkoušet jaké to je být za zanitem. Nadšeným fyzikům, ale i milovníkům hudby nabízíme jedinečnou možnost zkoumání naprosto unikátního jevu, takzvané díry v tichu. Pro biology je tu možnost pozorovat, jak se chovají samci ve fázi největší poživačnosti mimo své tradiční prostředí. Sběratelé ufobalových kuriozit a zážitků můžou vyzkoušet možnosti našeho ufobazaru. Pro gurnány tu máme vaši čokoládovou hvězdu. Milovníci světového filmu, zejména Quentina Tarantina, ocení přítomnost druhé-té méně známé poloviny Panchartů. Ekologové se určitě nenechají ujít příležitost ničení odpadu a fandové komiksů mohou obohatit svoji sbírku o podpisy celého šmoulího klanu (řekněte, kdo z vás má podpis šmoulinky).

A po desáté hodině mohou hodně nažhavení jedinci využít naší horké linky a zavolat do klubu.

Related Posts

Napsat komentář